Lunettes

Lunettes 1.0 Beta (3.0)

Wypróbuj VLC przyszłości

Zalety

  • Prostota obsługi
  • Wbudowane kodeki audio i wideo
  • Przydatne wtyczki

Wady

  • Program nie jest ukończony
  • Niektóre funkcje nie działają stabilnie

Bardzo dobry
8

Lunettes to projekt tworzący nową wersję VLC na Mac. Program, podobnie jak poprzednik ma być najlepszym odtwarzaczem wideo i konkurentem systemowego QuickTime.

Lunettes to jeszcze wersja rozwojowa i nie wszystko działa tak jak powinno, ale program pozwala komfortowo oglądać filmy na pełnym ekranie i w oknie. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, a minimalistyczny interfejs jest funkcjonalny. Wbudowane kodeki sprawiają, że program jest w stanie odtworzyć większość formatów wideo i audio.

Lunettes wyposażono w kilka przydatnych dodatków. Program pozwala wyszukać napisy do filmu, a także sprawdzić informacje o nim w serwisie IMDB. Odtwarzacz pamięta w którym momencie przerwaliśmy oglądanie i wznawia je automatycznie. Pomimo, ze jest to wersja beta, z programu można wygodnie korzystać. Niektóre funkcje niestety nie działają jeszcze stabilnie, ale zdarza się to rzadko.

Lunettes już teraz jest bardzo dobrym odtwarzaczem wideo. Kiedy projekt zostanie ukończony, konkurencja będzie miała powody do niepokoju.

Najczęściej pobierane Audio na Mac

Więcej
Lunettes

Download

Lunettes 1.0 Beta (3.0)

Opinie użytkowników o Lunettes